Kategorijos
Sveiki atvykę Drabuziai vaikams

Šliaužtinukai kūdikiams

Šliaužtinukai kūdikiams

Vienas populiaraiusių drabužių vaikams nuo gimimo iki maždaug 2 metukų net neabejotinai yra šliaužtinukai kūdikiams. Kiekvienos besilaukiančios mamos kūdikio kraitelyje yra šliaužtinukai.

Šliaužtinukai kūdikiams - kokių būna rūšių?

Šliaužtinukai kūdikiams su ilgomis rankovėmis, ilgomis klešnytėmis ir su pėdutėmis - kitaip vadinami pilni šliaužtinukai. Dažniausiai šliaužtinukų rankovių galuose būna atlenkiamos pirštinaitės. Tokie šliaužtinukai labai patogūs ką tik gimusiems mažyliams. Jų galūnės būna apgaubtos drabužėliu ir neleidžia sušalti naujagimiui. Pilnais šliaužtinukais labai patogu migdyti paaugusį vaikutį, jog nusiklojęs kaldrytę, nesušaltų.

Šliaužtinukai kūdikiams be rankovių, bet su ilgomis klešnytėmis ir su pėdutėmis. Tokie šliaužtinukai yra mėgstami tėvelių, kurie derina drabužėlius vaikams iš dviejų dalių. Nes dėvint šliaužtinukus be rankovių, jeigu nėra karšta vasaros diena, po apačia reikia vaikutį apvilgti marškinėliais. 

Šliaužtinukai kūdikiams be rankovių arba trumpomis rankovytėmis, su trumpomis klešnytėmis, be pėdučių. Tokie šliaužtinukai dar kitaip yra vadinami romperiukais. Romperiukai dažniausiai dėvimi šiltuoju metų sezonu. Jie yra patogūs tuo, jog vaikučiui augant, šio drabužėlio užteks ilgiau - tiesiog klešnytės bus aukščiau.

Šliaužtukai kūdikiams iš merino vilnos

Merino vilnos šliaužtukai kūdikiams būna įvairių rūšių: iš plonesnio, storesnio merino vilnos audinio, iš merino vilnos flyzo, veltos merino vilnos. Šliaužtinukai iš plonesnio merino vilnos audinio yra daugiau tinkami kaip apatinis drabužis, kurį rekomenduojama dėvėti ant gryno kūno. Kitų rūšių merino vilnos audinio šliaužtinukus jau rekomenduojama dėvėti kaip antro luoksnio drabužėlius.

Šliaužtinukai kūdikiams iš bambuko pluošto audinio

Ką tik gimusiems mažyliams visi vienareikšmiškai rekomenduoja natūralaus pluošto audinio drabužėlius. Bambukas yra natūralus, hipoalerginis, tinkamas net didžiausių odos problemų turintiems vaikučiams audinys. 

Šliaužtinukai be pėdučių (merino vilna)

Šliaužtinukai be pėdučių (merino vilna)

23.00 € (79.41 Lt)

Šliaužtinukai be pėdučių GREEN ROSE šliaužtinukai be pėdučių - patogus, malonus bei švelnus ..

Šliaužtinukai kūdikiams ilgomis rankovėmis (merino vilna)

Šliaužtinukai kūdikiams ilgomis rankovėmis (merino vilna)

23.50 € (81.14 Lt)

Šliaužtinukai kūdikiams ilgomis rankovėmis (merino vilna) Patogiausi drabužiai naujagimiui - ..