Kategorijos
Sveiki atvykę Drabuziai vaikams

Drabužiai vaikams internetu

GREEN ROSE drabužiai vaikams internetu - čia galite įsigyti rūbelių kūdikiams, drabužių paaugusiems vaikams. GREEN ROSE produkcija yra siuvama iš merino vilnos, bambuko, kanapės, ekologiškos medvilnės. Aukščiausios kokybės audinių, kurie idealiai tinka net jautriausiai odelei.

GREEN ROSE (žalia rožė) – unikali bei reta gėlė. Tai nuolatinio gyvenimo, gyvenimo jėgos, energijos, dvasios atsinaujinimo, sveikatos, džiaugsmo, gerovės simbolis. 

Green Rose komanda nuolat ieško moderniausių sprendimų ir kuriame rūbelius kūdikiams, drabužius vaikams Jūsų Mažyliams, kurie būtų patogūs, gražūs, kokybiški. Gaminame tik tai, kuo džiaugiamės galėdami aprengti savo vaikus. Siūlome, jog šeimos pamirštų aplink supančią sintetiką ir chemija užterštus drabužius bei galėtų kiekvieną dieną jausti prie savęs dalelę gamtos, jaustųsi natūralūs, prisidėtų prie pasaulio puoselėjimo. Dovanojame galimybę džiaugtis Green Rose natūraliais ir saugiais gaminiais.

 - šiuo ženklu yra pažymėti visi GREEN ROSE rūbeliai kūdikiams bei drabužiai vaikams.

 

Visą GREEN ROSE produkciją galite peržiūrėti, pasimatuoti ir įsigyti parduotuvėje adresu P. Lukšio g. 18, Vilnius. Laukiame jūsų darbo dienomis 10-18 val.

GREEN ROSE kolektyvas visada atsakys į visus Jums rūpimus klausimus ne tik apie apsipirkimo būdus, spalvas, dydžius, bet ir apie vystyklystę, apie mūsų įmonę, kodėl mūsų toks prekės ženklas ir pan. Tiesioginis bendravimas telefonu 8 656 44183 darbo dienomis nuo 10 iki 18 val., el. paštu info@green-rose.lt 

FAKTAI APIE GREEN ROSE

Lietuvos rinkoje dirbame jau penkti metai;

savo asortimente turime apie 200 produkcijos pasiūlymų Jums;

Esame pripažinti tarptautinėse rinkose Norvegijoje, Vokietijoje;

GREEN ROSE kolekcija Norvegijai, fotosesijos fragmentai Norvegijoje;

Nuolat dalyvaujame tarptautinėse parodose;

Apie GREEN ROSE produkciją televizijoje:

Laida "Padėkime augti"